Festivalový blog

Novinky z backstage

 

Chystáme pro vás koncerty pod širým nebem a bohatý doprovodný program, což vyžaduje spoustu práce. Sledujte, jak to dáváme dohromady a mějte nejčerstvější novinky z první ruky.

První partičkou, kterou poodkryjeme z letošního programu a která svou účastí podpoří 3.ročník NaPleš!Fest, je MEGAPHONE! Kapela, která již zazněla na festivalech Colours of Ostrava, Rock for People, Metronome či na své domovské scéně v pražském klubu Cross, nyní u...

Bezpečnostní opatření na festivale

Bezpečnostní opatření na festivale

Máte už také z průběžně se měnících bezpečnostních pravidel zamotanou hlavu? Buďte v klidu. Přečtěte si, jaká opatření se týkají konkrétně NaPleš!Festu.

NaPleš!Fest 2020

NaPleš!Fest 2020

Areál Nemocnice Na Pleši se 19. června opět otevře široké veřejnosti na 2. ročníku hudebního open-air festivalu NaPleš!Fest. V roce 2019 jsme uspořádali první ročník festivalu s cílem propojit veřejnost s životem v nemocnici, ukázat lidem z okolí, že jsme fungující...

Hledáme dobrovolníky!

Hledáme dobrovolníky!

Láká tě možnost podílet se na organizaci festivalu, nakouknout do backstage a potkat nové lidi? Hledáme šikovné studenty na výpomoc!

NaPleš!Fest 2019

NaPleš!Fest 2019

První ročník benefičního hudebního festivalu NaPleš!Fest slavil velký úspěch. 7. června proběhl první ročník hudebního festivalu NaPleš!Fest. Podívat se na něj přišlo téměř 1600 lidí a tržby dosáhly na čtvrt milionu.

Share This